צור קשר


מוריה 44, חיפה

04-8388121
צור קשר

חדשות ומבצעים

מאמרים

המרפאה

תאור ושימוש בציוד מתקדם

המדריך לחיוך בריא

צחצוח ושימוש בעזרים דנטליים

מחלות בחלל הפה

מחלות שיניים מחלות חניכיים נגעים בחלל הפה

הריון ושיניים

טיפול שיניים בהריון טיפול שיניים בזמן הריון וקרינת רנטגן שימוש בתרופות בזמן ההיריון

פחד מרופא השיניים

סובלים מדנטלופוביה איך מפחיתים את מפלס הפחד? שיטת הפחתה - גז צחוק שיטת הפחתה - סדציה שיטת הפחתה - הרדמה מלאה (כללית) עצות נוספות ומועילות

טיפולים

טיפולים אסטטים הלבנת שיניים ציפויים מחרסינה שחזורים (סתימות) בצבע השן כתרי חרסינה גשר מרילנד או גשר כירסום שיקום הפה טיפולי שורש כירורגיה

שתלים

תאור השתלים מה קודם להשתלה? איך מתבצעת ההשתלה? שיטות להשתלות השתלות שיניים ובניית עצם חדשה - G.B.R מהו אורך החיים של השתלים? השתלת שיניים - שן בודדת השתלת שיניים - לסת שלמה

חריקה והידוק שיניים ברוקסיזם

מפרקי הלסת - חריקה והידוק שיניים מה זה סימני ברוקסיזם? גורמים לברוקסיזם הטיפול בברוקסיזם

ילדים

טיפול שיניים לילדים צחצוח שיניים איך ומתי? טיפול בפלואוריד ואיטום חריצים מהו איטום חריצים? למה חשוב לטפל בשיניים נשירות? מהי עששת גיל הרך? כיצד ניתן למנוע עששת בגיל הרך? מה לעשות במקרה של חבלה בשיניים הנשירות (חלב)? מה לעשות במקרה של חבלה בשיניים קבועות? מה צפוי לאחר הרדמה מקומית? מה צפוי לאחר עקירת שן? חרדה דנטלית אצל ילדים

טיפול שיניים לילדים

מאיזה גיל כדאי להגיע לבדיקת שיניים?

הבדיקה הראשונית שצריכה להתבצע היא בסיום בקיעת כל השיניים הנשירות   (חלביות) בערך בגיל 3 – 2.5 שנים וצריכה להיות חוויה חיובית עבורם על מנת לגדל דור חדש של ילדים הנהנים משיניים בריאות.

כדי למנוע התפתחות של חרדה דנטלית הנובעת מטראומה של טיפול שיניים בגיל צעיר יש לפנות לרופא מומן בתחום זה על מנת שיוכל ליצור קשר של אמון וחיבה עם הילד.

ד"ר איריס לזר בעלת 29 שנות ניסיון בטיפול שיניים בילדים מזמינה אתכם לפגישת הכרות ראשונית ומועד הטיפול נקבע עלפי מוכנותם של הילדים.

יש להדגיש כי בדיקות תקופתיות מדי שישה חודשים עשויות למנוע רבות בגיל מאוחר יותר ולחסוך להורים כאב לב וכסף, ובנוסף הילד מבין כי בדיקה תקופתית אצל רופא השיניים היא דבר שיגרתי ובד"כ נעים.

הפגישה הראשונה כוללת הסתכלות יסודית בחלל הפה הערכה לגבי גדילה והתפתחות של אזור הלסתות, סדר בקיעה תקין של השיניים ובמידת הצורך נבצע צילומי רנטגן.

אם לילדכם יש הרגל מסוים (מציצת מוצץ או אצבע, דחיפת לשון, שתייה מבקבוק) נוכל להעריך עד כמה הדבר משפיע על בריאות פיו ולתת לכם פתרונות או טיפים להפסקתו .במידה וילדכם נחבל בעבר נבצע מעקב וייעוץ גם לגבי החבלה והשלכותיה.

נדריך את ילדכם על שמירה והיגיינה אורלית ובסוף הפגישה נסכם את הממצאים ונמליץ על המשך טיפול ו/או מעקב.